Calendarul desfăşurării şedinţelor Comisiilor de specialitate CNATDCU

« Prev February 2016 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
1
* Comisia Științe Economice Comisia Științe Economice

Time: 9:00 am

sedința comisia de Științe Economice

* Comisia ArhitecturaComisia Arhitectura

Time: 9:00 am

ședință Comisia Arhitectura si Urbanism

* Comisia Inginerie civila Comisia Inginerie civila

Time: 12:00 pm

ședința Inginerie civila si management

2
* PsihologiePsihologie

Time: 9:00 am

ședință comisia de Psihologie, științe ale educației, educație fizică și sport

* Inginerie Geologica Inginerie Geologica

Time: 9:00 am

ședință comisia de Inginerie Geologica , geodezică, mine, petrol și gaze

3
4
* Medicină dentară Medicină dentară

Time: 9:00 am

ședință comisia de Medicină dentară

* SociologieSociologie

Time: 9:00 am

ședință comisie Sociologie, Științe Politice și Administrative

* Inginerie Electrică Inginerie Electrică

Time: 9:00 am

ședință comisia de Inginerie Electrică

5
* FarmacieFarmacie

Time: 9:00 am

Sedința Comisiei de Farmacie

* Medicină Medicină

Time: 9:00 am

ședință comisie Medicină

6
7
8
* Istorie Și Studii CulturaleIstorie Și Studii Culturale

Time: 9:00 am

Ședința Comisiei de Istorie Și Studii Culturale

* Ingineria Materialelor Ingineria Materialelor

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Ingineria Materialelor

9
* ChimieChimie

Time: 9:00 am

Ședința Comisiei de Chimie

* FilologieFilologie

Time: 9:00 am

Ședința Comisiei de Filologie

10
* Științe JuridiceȘtiințe Juridice

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Științe Juridice

* Ing. Industrială Ing. Industrială

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Inginerie Industrială Și Management

11
* Inginerie EnergeticăInginerie Energetică

Time: 9:00 am

Ședința Comisiei de Inginerie Energetică

* MatematicaMatematica

Time: 9:00 am

ședința comisiei de Matematica

* Biologie Și BiochimieBiologie Și Biochimie

Time: 9:00 am

ședința comisiei de Biologie Și Biochimie

* Inginerie ChimicăInginerie Chimică

Time: 9:00 am

Inginerie Chimică, Ing. Medicală, Șt. Materialelor Și Nanomateriale

12
* FizicăFizică

Time: 9:00 am

ședința comisiei de Fizică

* Științe militare Științe militare

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Științe Militare, Informații Și Ordine Publică

* Electronică Electronică

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Electronică, Telecomunicații Și Nanotehnologie

13
14
15
* FilosofieFilosofie

Time: 9:00 am


* Arte vizualeArte vizuale

Time: 9:00 am

ședința comisiei de Arte vizuale

16
* Științele Pământului Științele Pământului

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Științele Pământului

* Ingineria Mediului Ingineria Mediului

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Ingineria Mediului

* Teologie Teologie

Time: 9:00 am

ședința comisiei de Teologie

17
* Ing. Resurselor VegetaleIng. Resurselor Vegetale

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Ingineria Resurselor Vegetale Și Animale

* Calculatoare Calculatoare

Time: 9:00 am

Ședința Comisiei de Calculatoare, Tehnologia Informației Și Ingineria Sistemelor

* Medicină Veterinară Medicină Veterinară

Time: 9:00 am

Ședința comisiei de Medicină Veterinară

* InformaticăInformatică

Time: 9:00 am

ședință comisia de Informatică

18
19
* CONSILIUL GENERAL CONSILIUL GENERAL

Time: 10:00 am

Ședința Consiliului General CNATDCU

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29