Calendarul desfăşurării şedinţelor Comisiilor de specialitate CNATDCU

« Prev May 2016 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
4
5
* ARHITECTURĂ ȘI URBANISMARHITECTURĂ ȘI URBANISM

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Arhitectură și Urbanism

* ARTE VIZUALEARTE VIZUALE

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Arte Vizuale

* MATEMATICĂMATEMATICĂ

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Matematică

6
* ȘTIINȚELE PĂMÂNTULUIȘTIINȚELE PĂMÂNTULUI

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei pentru Științele Pământului

* ARTELE SPECTACOLULUIARTELE SPECTACOLULUI

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei pentru Artele Spectacolului

7
8
9
* ȘTIINȚE ECONOMICE ȘTIINȚE ECONOMICE

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Științe Economice și Administrarea Afacerilor

* INGINERIE ELECTRICĂINGINERIE ELECTRICĂ

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Inginerie Electrică

* ING. CIVILĂ ȘI MANAGEMENTING. CIVILĂ ȘI MANAGEMENT

Time: 11:30 am

ședință de lucru a comisiei de Inginerie Civilă și Management

10
* PSIHOLOGIE, ȘT. EDUCAȚIEIPSIHOLOGIE, ȘT. EDUCAȚIEI

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Psihologie, Științe ale Educației, Educație Fizică și Sport

* INFORMATICĂINFORMATICĂ

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Informatică

* ING. AEROSPAȚIALĂING. AEROSPAȚIALĂ

Time: 9:00 am

ședință de lucru a comisiei de Inginerie Aerospațială, Autovehicule și Transporturi

11
* MEDICINĂMEDICINĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Medicină

* MEDICINĂ DENTARĂMEDICINĂ DENTARĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Medicină Dentară

12
* ISTORIE ȘI STUDII CULTURALEISTORIE ȘI STUDII CULTURALE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Istorie și Studii Culturale

* INGINERIA MATERIALELORINGINERIA MATERIALELOR

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Ingineria Materialelor

* SOCIOLOGIE, ȘT. POLITICESOCIOLOGIE, ȘT. POLITICE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Sociologie, Științe Politice și Administrative

13
* CHIMIECHIMIE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Chimie

* ING. MECANICĂ, MECATRONICĂING. MECANICĂ, MECATRONICĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Inginerie Mecanică, Mecatronică și Robotică

* FILOLOGIEFILOLOGIE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Filologie

14
15
16
* BIOLOGIE ȘI BIOCHIMIEBIOLOGIE ȘI BIOCHIMIE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Biologie și Biochimie

* ING. INDUSTRIALĂING. INDUSTRIALĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Inginerie Industrială și Management

17
* INGINERIE GEOLOGICĂINGINERIE GEOLOGICĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Inginerie Geologică, Inginerie Geodezică, Mine, Petrol și Gaze

* INGINERIE CHIMICĂINGINERIE CHIMICĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Inginerie Chimică, Ing. Medicală, Șt. Materialelor și Nanomateriale

* ȘTIINȚE JURIDICEȘTIINȚE JURIDICE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Științe Juridice

* FARMACIE FARMACIE

Time: 12:00 pm

Ședință de lucru a comisiei de Farmacie

18
* FILOSOFIEFILOSOFIE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Filosofie

* INGINERIA MEDIULUIINGINERIA MEDIULUI

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Ingineria Mediului

* INGINERIE ENERGETICĂINGINERIE ENERGETICĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Inginerie Energetică

19
* CALCULATOARECALCULATOARE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Calculatoare, Tehnologia Informației și Ingineria Sistemelor

* MEDICINĂ VETERINARĂMEDICINĂ VETERINARĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Medicină Veterinară

* TEOLOGIETEOLOGIE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Teologie

20
* ELECTRONICĂ, TELECOMUNICAȚIIELECTRONICĂ, TELECOMUNICAȚII

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Electronică, Telecomunicații și Nanotehnologie

* FIZICĂFIZICĂ

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Fizică

* ȘTIINȚE MILITAREȘTIINȚE MILITARE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Științe Militare, Informații și Ordine Publică

* INGINERIA RESURSELOR VEGETALE INGINERIA RESURSELOR VEGETALE

Time: 9:00 am

Ședință de lucru a comisiei de Ingineria Resurselor Vegetale și Animale

21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31